Dodany: 2013-08-27 14:26:59
 

Sprzątanie biurUsługa sprzątanie Warszawa jest zazwyczaj skierowana do firm. Osoby prywatne korzystają z niej rzadziej, woląc zatrudnić do tego pomoc domową.

 

Firmy sprzątające zajmują się głównie biurowcami. Jeśli interesuje nas taka usługa, musimy wiedzieć, na co możemy w ramach niej liczyć, a za co będziemy musieli zapłacić ekstra.

Sprzątanie biur w ramach usługi sprzątanie Warszawa, to głównie utrzymanie w czystości wyposażenia biurowego – sprzętu komputerowego, mebli, elementów sanitarnych. Możemy również liczyć na czyszczenie drzwi, luster, mycie posadzek i odkurzanie. Są to raczej standardowe elementy usługi.

Ponadto, sprzątanie Warszawa obejmuje zaopatrywanie sanitariów w środki higieniczne. Sprzątanie biur to również konserwacja podłóg – tak kamiennych, jak i tych pokrytych linoleum i PCV. Warto przy okazji dopytać o akrylowanie podłóg – część firm oferuje je w ramach sprzątania biura.

Zazwyczaj można też liczyć na porządkowanie terenów wokół zabudowań, czyli odśnieżanie, koszenie czy utrzymywanie w czystości chodników i dróg dojazdowych..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Sprzątanie biur
Nick: