Dodany: 2013-08-27 14:19:46

 

Pranie dywanówCoraz rzadziej wybieramy dziś dywany do swoich domów, jeszcze rzadziej do firm. Zazwyczaj powodem jest kwestia utrzymania czystości i przekonanie, że podłogę pokrytą kafelkami czy PCV łatwiej i taniej umyć. Niekoniecznie. Pomóc może firma oferująca sprzątanie Warszawa.

 

Pranie dywanów, wykonywane w ramach usługi sprzątanie Warszawa, polega na poddaniu dywanu czy wykładziny kilku etapom oczyszczania i odświeżania. Zazwyczaj prace zaczynają się od odkurzania, przy wykorzystaniu sprzętu o dużej mocy ssącej. Ma to na celu pozbycie się większości zanieczyszczeń.

Następnie usuwa się zalegające ciała obce i odplamia trudne do usunięcia plamy. To ważne szczególnie przy jasnych dywanach, na których nawet najmniejsze ślady są widoczne.

Firmy świadczące sprzątanie Warszawa, często mają też w ofercie pranie przy użyciu szczotkarek oraz intensywne i bardzo odświeżające płukanie. Szczególnie te dwa ostatnie zabiega są polecane dla właścicieli mieszkań. Przynoszą efekt świeżości i gwarantują piękny zapach na długi czas..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Pranie dywanów
Nick: