Dodany: 2013-08-27 13:59:12

 

Na czym polega akrylowanie podłógFirmy sprzątające oferują często dodatkowe usługi, poza typowym sprzątaniem. Zastanawialiście się może czym jest akrylowanie podłóg Warszawa? To jedna z takich usług. Proponowana jest zazwyczaj właścicielom biurowców, banków i innych pomieszczeń, które codziennie są narażone na intensywną eksploatację.

 

Akrylowanie podłóg Warszawa, to usługa polegająca na zabezpieczeniu, odświeżeniu lub odnowieniu podłóg pokrytych linoleum, wykładziną PCV, tarkettem lub gumą. Dzięki takim zabiegom, powierzchnia zyskuje na trwałości i wyglądzie.

 

Poprawia się przede wszystkim wytrzymałość arylowanej powierzchni. Podłogi można pokrywać akrylem wielokrotnie. Zabezpiecza on przed ścieraniem, kurzem, brudem i silnymi środkami czyszczącymi. Akrylowanie podłóg Warszawa sprawdzi się więc głównie w dużych i zatłoczonych pomieszczeniach.

 

Kolejnymi korzyściami jest świetny efekt wizualny. Podłoga lśni nawet bez częstego mycia. Ponadto, dużo łatwiej usuwa się zabrudzenia i nie trzeba uciekać się do silnych środków czyszczących. Warto dodać, że tak zabezpieczona powierzchnia ma również właściwości antypoślizgowe i antystatyczne.

Dodaj nowy komentarz do artykułu Na czym polega akrylowanie podłóg
Nick: