Dodany: 2013-06-21 14:01:05

 

Na czym polega transport podziemnyPoza standardowymi rodzajami transportu mamy jeszcze kilka nietypowych. Są to przede wszystkim rodzaje transportu angażujące zupełnie inne środki transportu niż te jakie znamy z powszechnej wiedzy.

 

Nie są to źródła stworzone przez kosmitów, ale przeciętny polak nie jest świadomy na co dzień ich wykorzystywania. To transport podziemny totalnie bezużyteczny w przypadku transport drobnicowy. Nie ma tu żadnego zastosowania nawet najmniejszego staje się zbędny.

 

Wszystko za sprawą przeznaczenia, cel jakiemu ma służyć podziemny transport to nie transport drobnicowy a przesył surowców i wydobycie innych. W górnictwie i przemyśle wydobywczym ma on swoje pierwotne zastosowanie a zatem transport drobnicowy całkowicie odpada. Rurociągi są powszechnie wykorzystywane jak główna metoda przesyłu. Przesyła się nimi głównie ropę, gaz ziemny. W podziemiu dobrze sprawdzają się też kolejki, w tunelach pod miastami mogą się one spokojnie poruszać i z powodzeniem bez korków przemieszczać się po ciemnościach.

 .

Dodaj nowy komentarz do artykułu Na czym polega transport podziemny
Nick: