• Losowy cytat
  • "Zupełnie inaczej jest, jeżeli masz kogoś, kto cię kocha. To ci daje setkę powodów, aby żyć. Ja ich nie mam."
  • Jonathan Carroll
  • Licznik odwiedzin
  • Odsłon: 2035

Dodany: 2013-06-21 13:51:31

 

Transport rurociągiemNie wszystko mieści się w pojęciu transport drobnicowy. Drogą rurociągową można transportować zupełnie inne rzeczy czy towary niż te mieszczące się pod pojęciem transport drobnicowy.

 

Drogą rurociągową można przewozić takie rzeczy jak ropa, gaz i inne paliwa. To do ich transportowania wykorzystuje się często rurociągi. Nie nadają się one zupełnie do transport drobnicowy. W rurociągach i transporcie za ich wykorzystaniem słynie Rosja. To droga, którą sprzedaje ona olbrzymie ilości posiadanych przez siebie surowców naturalnych. W transport drobnicowy nie jest ważny przesył, bo jest wiele środków lokomocji możliwych do wykorzystania.

 

Do wyboru do koloru o nic nie trzeba się martwić. W przypadku paliw nie ma takiej możliwości. Ilości jakie transportuje się za pomocą rurociągów są nieporównywalnie większe od tych przewożonych na inne sposoby. Przez te sposoby rozumie się przede wszystkim transport morski lub lądowy. Poza tym w transporcie rurociągowym przesył może trwać cały czas. Nie ma obsunięć czy niespodzianek losu..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Transport rurociągiem
Nick: