Dodany: 2013-06-21 13:39:38

 

Wodny transportWoda jest najcenniejszym surowcem na naszej planecie. Ma olbrzymie znaczenie dla całego świata jego losy i życie na naszej planecie jest od tego mocno uzależnione. Jego powodzenie i przyszłość ściśle zależą od wody i jej ilości oraz rozdysponowania na świecie.

 

Nie jest ona przedmiotem transport drobnicowy, ale za to woda jest wykorzystywana jako droga dla transportu wodnego. Wodny transport opiera się na kilku wynalazkach od motorówki po łódkę do tankowca. Jest wiele metod transportu ludzi i towarów drogą morską. Nie na każdy można załadować dowolną ilość drobnicy zatem nie zawsze należy to do transport drobnicowy.

 

Przedmiotem transport drobnicowy jest wszystko co możemy załadować w małą paczkę i wsadzić na statek. Ludzie najczęściej podróżują promami inne metody transportu osób wodą to raczej krótkodystansowe i stworzone dla rozrywki. Motorówki czy łódki to doskonały sposób na spędzenie czasu, ale nie na podróż w nieznane. To samo dotyczy się również kajaków. Kajaki mają spory ładunek rozrywkowy. Można się sporo uśmiać podczas pływania nimi po jeziorze.

Dodaj nowy komentarz do artykułu Wodny transport
Nick: