Dodany: 2013-06-21 13:34:59

 

Transport lądowySpora część transport drobnicowy opiera się na transporcie lądowym. Jest to metoda, która najlepiej radzi sobie z transport drobnicowy. A to za sprawą, tego, że drobnica często mus być dostarczona w kilka miejsc nie ma jednego docelowego punktu.

 

Czasem jeden tir ma ładunek dla kilku punktów rozładunkowych lub przedsiębiorców. Rozwiezienie tego wszystkiego za pomocą najpierw samolotu a potem tira lub kilku tirów nie jest dobrym pomysłem. Dlatego, że wydłuża czas oczekiwania i traci się czas na załadunek kilku pojazdów. Szybciej na lądzie będzie puścić kilka tirów ładunkami po okolicach. Rozdzielenie towaru i dobór najkrótszej trasy to zadanie dal logistyków. Jest ono szczególnie ważne dla powodzenia całości przedsięwzięcia.

 

W transport drobnicowy liczy się czas dostawy i prędkość a ponadto jakość. Bowiem transport drobnicowy musi być dostarczony w stanie nienaruszonym. Każdy uszczerbek może spowodować szkody na sporą skalę. W przypadku dużych transportów mogą to być straty liczone w milionach lub dolarach..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Transport lądowy
Nick: