Dodany: 2013-06-21 13:30:22

 

Transport powietrznyW powietrze można się wzbijać z różnych powodów. Jednym z nich na pewno jest nie tylko chęć oglądania widoków czy naukowe loty w kosmos, ale też podróże i transport. Transport drogą powietrzną można tak jak inne rodzaje transportu podzielić na osobowy i towarowy.

 

Towarowy ma najczęściej charakter handlowy, osobowy jak wiadomo ma pobudki bardzo różne. Często turystyczne i biznesowe interesy to ważna rzecz. Transport powietrzny jest stosowany między innymi do transport drobnicowy. Na pokład samolotu można wrzucić bardzo wiele drobnicy przez co jest to korzystny układ dla transport drobnicowy. W transport drobnicowy często stosuje się takie rozwiązania umożliwiają one całkowitą optymalizację i wyśrodkowanie poziomu kosztów na pułapie akceptowalnym.

 

Drogą powietrzną można przenosić towary i ludzi na olbrzymie odległości, bardzo duże dystanse często międzynarodowe loty są właśnie na potrzeby transportu. W powietrzu nikt nie jest bezpieczny to najczęstsze obawy pasażerów linii lotniczych. Towary nie doznają uszczerbku w trakcie podróży samolotem..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Transport powietrzny
Nick: