Dodany: 2013-06-21 13:07:59

 

Transport - usługiUsługi transportowe polegają na przewożeniu ładunków z jednego miejsca na drugie w zamian za opłatę. Jej wysokość zależy od wybranego dostawcy jednym z często wysyłanych rodzajów transportu jest transport drobnicowy.

 

Drobnica jest to materiał, który może być pakowany w paczki i tak ładuje się go na środek transportu. Zatem w transport drobnicowy przewozi się głównie: kosmetyki, sprzęt RTV i AGD, sprzęt elektroniczny, sprzęt sportowy, odzież, żywność taka jak owoce, meble. Można powiedzieć, że transport drobnicowy służy do przewożenia produktów wysoko przetworzonych. Usługi transportowe to nie tylko transport drobnicowy, ale też przewóz surowych materiałów z których dopiero coś się wytwarza. Produkt docelowy jest efektem ich obróbki.

 

Do takich materiałów można zaliczyć np. drewno, cement, beton, mazut, torf, węgiel, miał, biopaliwa, ropa, gaz. Zastosowanie usług transportowych jest możliwe na szeroką skalę w celu zaspokajania potrzeb klientów na całym globie. Docieranie w wiele różnych miejsc może być kłopotliwe wymaga dobrej organizacji czasu i warunków..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Transport - usługi
Nick: