• Losowy cytat
  • "Lepiej modlić się sercem bez słów niż słowami bez serca. Lepiej modlić się sercem bez słów niż słowami bez serca."
  • John Bunyan
  • Licznik odwiedzin
  • Odsłon: 1215

Dodany: 2013-01-02 13:54:51

 

Coaching Coaching jest bardzo popularny na zachodzie, podczas gdy w naszym kraju niewiele osób korzysta z pomocy profesjonalnych, osobistych coachów. Coach prowadzi indywidualne szkolenia olsztyn dostosowane specjalnie do potrzeb danej osoby lub firmy.

 

Coach pomaga ludziom, firmom, instytucjom w przyspieszeniu rozwoju kariery, polepszeniu rozwoju osobistego i interpersonalnego, uporządkowanie i wzrost finansów. Co więcej, coach prowadzi szkolenia olsztyn z zakresu podejmowania trafnych decyzji, pobudza do sprawnego myślenia i rozwoju drzemiących w nas umiejętności i talentów. Coaching prowadzi do zmian w myśleniu, do poprawy jakości życia i jakości pracy, co przekłada się także na lepszą organizację i jakość życia osobistego.

 

Firma - szkolenia olsztyn zatrudnia profesjonalnych coachów i dostaje coraz więcej zleceń na tego typu usługi. Coaching jest zarówno terapią, doradztwem, konsultingiem, nauczaniem. Coach jest zawodem podobnym do osobistego trenera i psychologa. Istnieje wiele rodzajów coachingu, między innymi coaching zawodowy, biznesowy i osobisty..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Coaching
Nick: