Dodany: 2013-01-02 13:50:12

 

Catering na szkoleniachCatering na szkoleniach jest zazwyczaj zamawiany przez firmy szkoleniowe w restauracjach, które prowadzą usługi cateringowe. Takie szkolenia olsztyn jak szkolenia wewnętrzne trwają zazwyczaj kilka godzin i słuchacze mają zapewnioną kawę, herbatę i poczęstunek, czasami obiad.

 

Jednak szkolenia olsztyn o charakterze zewnętrznym odbywają się często w hotelu albo instytucji szkoleniowej, gdzie baza cateringowa jest na miejscu. Słuchacze w czasie przerw miedzy wykładami i warsztatami mają czas na posiłek zapewniany przez organizatora szkolenia olsztyn lub sami zamawiają dania według własnych upodobań i gustów kulinarnych. Wiele restauracji oferuje kompleksową obsługę cateringową.

 

Wystarczy zamówić wcześniej lunch, obiad lub obiadokolację i firma cateringowa dostarcza wszystkie posiłki na wyznaczone przez nas miejsce. Zatrudnienie kucharzy, kelnerów, zakup artykułów spożywczych i sporządzanie posiłków, zaplecze kuchenne nie interesuje nas, kiedy zamawiamy usługę cateringową. Catering jest współcześnie bardzo popularny..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Catering na szkoleniach
Nick: