• Losowy cytat
  • "Zupełnie inaczej jest, jeżeli masz kogoś, kto cię kocha. To ci daje setkę powodów, aby żyć. Ja ich nie mam."
  • Jonathan Carroll
  • Licznik odwiedzin
  • Odsłon: 1828

Dodany: 2012-10-25 10:14:42

 

Obowiązki koordynatora sprzątańWydaje się, że pokój hotelowy to miejsce, gdzie zawsze panuje ład i porządek. Niestety tak nie jest. Oczywiście wszystko za sprawą osób odwiedzających hotel pod warszawą, którzy jak to zwykle bywa tylko połowicznie dbają o porządek w zajmowanych przez siebie pokojach.

 

Sprzątaniem zajmuje się przede wszystkim koordynator sprzątań a więc osoba nadzorująca pracę pokojówek, których zadaniem jest przede wszystkim uprzątnięcie pokoju, zaścielenie łóżek oraz przygotowanie się na przyjęcie kolejnych gości bądź też osób, które poprzez hotel znajdują się na zagranicznych wczasach a touroperator przygotował dla nich różne atrakcje, których żaden hotel pod warszawą nie będzie w stanie zaoferować.

 

I tutaj właśnie pojawia się koordynator sprzątania hotelowych pokoi, którego zadaniem jest przede wszystkim „wyrobienie się w czasie” zanim goście wrócą do swoich pokoi. Nie jest to więc zadanie przyjemne. Wymaga również odpowiedniej ilości czasu. Wszystko przecież musi zostać dopięte na ostatni guzik ponieważ hotel pod warszawą nie może swych gości zawieść.

Dodaj nowy komentarz do artykułu Obowiązki koordynatora sprzątań
Nick: