Dodany: 2012-05-16 10:38:27
 

Umowa o dzieło Poszukując zatrudnienia zawsze chcemy, aby warunki, jakie zaproponuje nam pracodawca były dla nas jak najbardziej korzystne. Najlepiej jest kiedy umowa o pracę obejmować będzie znacznie dłuższy niż kilku miesięczny okres pracy.

 

Niestety nie zawsze wynajem pracowników szczecin będzie skłonny taką nam zagwarantować. Bardzo często w początkowym okresie oczywiście gdy tylko agencja pracy współpracować będzie z polskimi przedsiębiorstwami będzie to umowa o dzieło. Jej specyfika wynika już z samej jej nazwy. Jest to umowa która będzie obowiązywała zarówno wynajem pracowników szczecin jak również pozostałych zatrudnionych na jej podstawie osób.

 

Niestety jest to umowa czasowa gwarantująca tylko i wyłącznie pracę na czas wykonania przewidzianych w niej czynności – głównie właśnie dzieła a więc produktu czy usługi a następnie jest rozwiązywana. Dlatego właśnie z punktu widzenia każdego pracownika jest ona najmniej korzystna chociaż jednak dzięki niej pracownik ma określone prawnie warunki pracy a wynajem pracowników szczecin musi się z niej wywiązać..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Umowa o dzieło
Nick: