Dodany: 2012-05-16 10:35:46
 

Umowa zlecenieKodeks pracy ma to do siebie że nie zawsze bardzo dokładnie będzie opisywał wszystkie najważniejsze zagadnienia związane właśnie z tą dziedziną. Tak dzieje się chociażby w przypadku umowy zlecenia, która jak sama jej nazwa wskazuje jest stosunkiem pracy gwarantowanym przez wynajem pracowników tylko na określony czas – do chwili wykonania danego zlecenia.

 

Nie jest to więc typowa umowa o pracę. Można by rzec również, iż taka umowa to żadna umowa, gdyż tak naprawdę pracownik nie będzie posiadał praw z niej wynikających chociaż będzie pracował tak jak pracownik etatowy częstokroć.

 

Dlatego też umowa zlecenie proponowana przez wynajem pracowników szczecin jest bardzo niechętnie uznawana przez pracowników, właśnie ze względu na mniejsze prawa z niej wynikające. Z reguły jest to bowiem umowa obejmująca jedynie kilka najbliższych tygodni. A co później? Czy agencja pracy gwarantująca wynajem pracowników szczecin będzie w stanie zapewnić tym samym pracownikom nowe miejsca pracy? I tak i nie..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Umowa zlecenie
Nick: